Delavnica: How to write a proposal in HORIZON 2020

FG
KRAJ IN DATUMMaribor, 23. november 2018
POVEZAVE

V okviru projekta RADIAN, financiranega s strani Horizon 2020, je bila v sodelovanju s Centrom za ekonomijo transporta organizirana delavnica "How to write a proposal in HORIZON 2020". Na delavnici, ki je potekala na Fakulteti za gradbeništvo, prometno inženirstvo in arhitekturo 23. novembra 2018, so raziskovalci z različnih fakultet pridobili znanja in izkušnje iz prve roke o tem, kako napisati uspešen predlog v programih HORIZON 2020 in Clean Sky2 . Udeleženci so pridobili dragocene informacije o tem, kako najti primerne možnosti financiranja, potencialne partnerje in zlasti, kako prenesti svoje ideje v uspešen projektni predlog. Pomembnost predstavitve potencialno inovativnih idej in preseganja najnovejšega stanja tehnike, z obzirom na socialni in gospodarski vpliv, predstavlja enega izmed ključnih dejavnikov uspešnega predloga projekta.

GALERIJA SLIK: