Posnetek transnacionalnega spletnega usposabljanja »Oblikovanje partnerstev za tovorni promet«

Posnetek transnacionalnega spletnega usposabljanja za mestne uprave in druge deležnike na temo vzpostavitve medsebojnega dialoga za upravljanje tovornega prometa v urbanih središčih

V okviru projekta SULPiTER je bil izveden spletni seminar posvečen delovanju lokalnih partnerstev za reševanje logističnih težav v urbanih okoljih. Predstavljena so načela delovanja, vzpostovaitev partnerstev ter njihova organizacija. Lokalna partnerstva lahko pomembno pripomorejo pri načrtovanju ukrepov za izboljšanje dostave tovora in upravljanja mobilnosti tovor v urbanih središčih.

Predaval je prof. Michael Browne, gostujoči profesor na Univerzi v Göteborgu in nekdanji profesor na Univerzi Westminster v Londonu.

Posnetek je dostopen na spodnji povezavi: