Spletni seminar »Oblikovanje partnerstev za tovorni promet«, predavatelj prof. Michael Browne

Transnacionalno spletno usposabljanje za mestne uprave in druge deležnike na temo vzpostavitve medsebojnega dialoga za upravljanje tovornega prometa v urbanih središčih
28. November 2017 od 14:00 do 15:30 (CET)

V okviru projekta SULPiTER vas vljudno vabimo k udeležbi na spletnem seminarju namenjenemu mestnim upravam in deležnikom, ki se ukvarjajo z logističnimi težavami v urbanih okoljih. V tem spletnem seminarju se boste spoznali z načeli delovanja lokalnih partnerstev, njihovo vzpostavitvijo in organizacijo. Lokalna partnerstva lahko pomembno pripomorejo pri načrtovanju ukrepov za izboljšanje dostave tovora in upravljanja mobilnosti tovor v urbanih središčih.

Predaval bo prof. Michael Browne, gostujoči profesor na Univerzi v Göteborgu in nekdanji profesor na Univerzi Westminster v Londonu.

Prosimo REGISTRIRAJTE SE: