B2B LOCO delavnica "Poti k uresničitvi poslovnih in raziskovalnih ambicij"

NASLOV KONFERENCE
Poti k uresničitvi poslovnih in raziskovalnih ambicij
ORGANIZATORCenter za ekonomijo transporta, FG UM
SODELUJOČE ORGANIZACIJE
Center za ekonomijo transporta FG; Tehnocenter UM; Tovarna Podjemov
KRAJ IN DATUMPesnica pri Mariboru, 9. 6. 2011
POVEZAVE http://www.b2bloco.eu

V četrtek, 9. 6. 2011, je Center za ekonomijo transporta v okviru projekta B2B Loco v Športnem parku Krsnik organiziral delavnico za diplomante, študente ter predavatelje Fakultete za gradbeništvo, smer Promet.

Delavnica je bila namenjena vsem, ki jih zanimajo raziskave na področju transporta ter njihova praktična uporaba, hkrati pa so bile predstavljene tudi teme s področja podjetništva. Poseben poudarek je bil namenjen predstavitvi alumni mreže projekta B2B Loco ter predstavitvi baz projektov s področja transporta, ki omogočajo dostop do rezultatov in uporabnih znanj le-teh. Delavnico se je nadaljevala s predstavitvama predstavnikov Tehnološkega centra UM in Tovarne podjemov, ki sta zbranim predstavila oblike pomoči in podpore pri zavarovanju intelektualne lastnine in ustanovitvi lastnega podjetja. Delavnica se je zaključila s predstavitvijo izkušenj pri prvih korakih ustanavljanja podjetja skupine diplomantov in študentov Univerze v Mariboru. Nato je sledilo neformalno druženje s piknikom in  športnimi igrami, kjer so se na nogometnem igrišču že tradicionalno pomerili predavatelji in študenti. Brez tekmovalnega naboja pa ni šlo niti na odbojkarskem igrišču, kjer sta se pomerili mešani ekipi diplomantov, študentov in predavateljev, ter poskrbeli za obilo dobre volje in smeha.

GALERIJA SLIK:

• dr. Drago Sever
  • Tomislav Letnik
  • Katja Hanžič
  • Iztok Kniplič
  • mag. Jure Verhovnik
  • Gregor Švajger

Priponke:
DatotekaOpisVelikost datoteke
Prenesi to datoteko (01_Letnik.pdf)Tomislav LetnikPredstavitev projekta in spletne strani B2B LOCO1370 Kb
Prenesi to datoteko (02_Hanzic.pdf)Katja HanžičKako dostopati do rezultatov in poročil EU projektov3059 Kb
Prenesi to datoteko (03_Kniplic.pdf)Iztok KnipličZavarujte vašo inovativno poslovno idejo in zaščitite vašo prihodnost387 Kb